Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8-on elindulnak azok...

Windows 8-on elindulnak azok a játékok amikre az van ráírva hogy gépigény: Windows 7, vagy XP, vagy Vista?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 10:17
 1/6 A kérdező kommentje:

csak mert volt már olyan példa hogy a FlatOut 2 játék, amii elvileg csak XP-re jó, elindult a Windows 8-on is.

de pl. a GTA San Andreas már nem.

2014. dec. 15. 10:34
 2/6 Lajos54 ***** válasza:

A pudding próbája...

A gépigény általában a minimumot szokta jelenteni, annál jobb (feljebb) legtöbbször nem akadály. De legegyszerűbb, ha kipróbálod. Mindig az adott programtól függ, általános szabályokat nem lehet felállítani.

2014. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem jogtiszta win 8.1 van a gépemen, volt olyan játék amivel tapsztaltam gondot, de a javitásokkal jött a megoldás is és elindultak késöbb. A legtöbb esetben a kompatibilitás varázsló elég volt, meg arra kell figyelni mindent rendszergazdaként telepits.

Ma már mindent elidnit amivel csak próbálkoztam.

(nem eredeti win-el viszont lesznek problémák, a frissitések nélkül maradnak a gondok)

2014. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden ilyen játék elindult, kivétel egy, aminek beállítottam a kompatibilitását Windows 7-re, és megjavult.
2014. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogy lehet beállítani?
2014. dec. 15. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb egérgomb az ikonon, és kompatibilitási problémák megoldása. Ez a legegyszerübb, vagy a gép beállitásaiból is elérhető.
2014. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!