Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nokia telefon adatait hogyan...

Nokia telefon adatait hogyan lehet kimencteni vfc formátumban?

Figyelt kérdés
Meg van a PC Suite program a Nokiától. Az nbu formátumban meniti ki az adatokat. 3120 Classic készülékem van. Ha egyszer elromlik, nem tudom másik készülékbe betölteni a mentésemet, mert tipusspecifikus. Azt hallottam szakembertől, hogy vfc (remélem jól jegyeztem meg) névjegykártya formátumban menti ő ki és azt tudja másikba betölteni. Én ithon hogyan tudom ezet megoldan?

2014. dec. 16. 15:18
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Van NBU explorer innen letölthető : [link]


Elinditod, megnyitod vele az NBU filét, megmutatja a strukturát a "Contacts"-ba belemész (nekem ez van) ott vannak a VCF (névjegykártya) filék kijelölöd mindet (katt az elsőre, illetve Shift kattintás az utolsóra) majd File-Exported Selected Files CTRL+S, Megkeresed, melyik mappába exportálja a fájlokat és ott megtalálod őket.


Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!