Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy beindítom a...

Miért van az hogy beindítom a gépet és valamikor a főképernyőig sípol folyamatosan de mikor belép a főképernyőbe és elindítok valamit akkor abbahagyja és ez nem minden indításkor csinálja szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
BIOS sípol? Kéne tudni milyen BIOS és annak a hibaüzeneteit megnézni, memóriahiba, videó hiba stb..
2014. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha ez segít a win7 van a gépen ati radeon hd 3600 256mb os a videokártya 2gb ram van benne és nem élesen mert annyit tudok ha nem indul be és sípol akkor rammal van valami gond de ez elég halk de azért figyelésre ad okot megnéztem a ramot hogy el van e mozdulva stb de nem ki is vettem megnéztem kifújtam a portól de akkor is sípol
2014. dec. 17. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!