Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kevés tárhely a számítógépen?

Kevés tárhely a számítógépen?

Figyelt kérdés

Elég régi gépem van összesen 142GB a tárhelye viszont mivel sok mindent tárolunk rajta kevés tárhely maradt rajta

Valaki tudna segíteni hogyan növeljem meg?Találtam egy ötletet csináljam ezt?

[link]

(Törölni nem nagyon lehet semmit max pár dolgot)



2014. dec. 18. 10:48
 1/10 Tengor ***** válasza:
100%
Veszel egy új HDD-t és beleteszed. A virtuális memória tök más. Az nem segít a helyproblémádon.
2014. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
13e körül már lehet kapni 1000gigás lemezeket, külsőt, belsőt, válassz ki egyet karácsonyra.
2014. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kicsit buta vagyok ehez ha belsőt veszek azt bele kell raknom a számítógépbe és akkor tárhelyem nő meg vagy hogy lesz?
2014. dec. 18. 13:29
 4/10 Tengor ***** válasza:
Berakod, megformázod és lesz egy új meghajtód, ahova lehet pakolni az adatokat.
2014. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megjelenik még egy merevlemez a Sajátgépben, amire tudod pakolni az adataid.


De ha belsőt veszel, előtte győződj meg róla hogy van Sata hely az alaplapon (sárga, 1 centi széles kábel szokott lenni), illetve a tápról jön megfelelő kivezetés.

Nagy eséllyel a mostani merevlemez is Satás, tehát hasonlóból keress még helyet a lapon, tápon.

2014. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Á már értem de az nem baj ha gyenge számítógépem van?attól még egy elég nagyméretűt is belerakhatok?(lassan 6 éves gép lesz:D)
2014. dec. 18. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2014. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi ment a zöld kéz mindenkinek!
2014. dec. 18. 13:43
 9/10 Tengor ***** válasza:
Ööööhm, hát azért érdemes vásárlás előtt utánanézni, hogy mekkorát tud kezelni a gép! Ha túl nagyot veszel, akkor lehetnek kellemetlenségek. Nem az, hogy használhatatlan lesz, csak problémásabb lesz az egészet kihasználni vagy egyben használni.
2014. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mennyit bír el milyen adatot adjak meg a gépről?
2014. dec. 18. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!