Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sd kártyát javító program?

Sd kártyát javító program?

Figyelt kérdés
Vettem egy samsung micro sd kártyát és 32gb-ból kb csak 8-at tudok felhasználni, ha tovább másolok, törli a már rajta lévő adatokat.

2014. dec. 14. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad a "hé tesa, kell sd kártya" kérdésre igenlő választ adni.

Helyesen a kérdés: "Vettem egy 8 gigás kártyát és 32 gigásat akarok csinálni belőle."

Sajnos nem lehetséges.

2014. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
duplázni lehet, csak bizonyos funkciók majd nem fognak működni: https://www.youtube.com/watch?v=IKplAdcPbe8
2014. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ez egy samsung class 10-es 32gb-os kártya
2014. dec. 14. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egy 8GB -os kártya 32 GB -ra formázva...

Hol vetted!?

2014. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(Amúgy ez egy 10 ezres kártya, ha valahol jóval olcsóbban adják, akkor ott valószínűleg valami nem kóser)
2014. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 donfetibo ***** válasza:
Szerintem frankón vettél egy 8Gb-os kártyát 32Gb-os matricával, ez nálunk is így működik ha nincs a fiúknak pénze és működik!!! Mindig jól kontroláld át amit veszel, legjobb ha lepróbálhatod és akkor tutti, hogy az-az amit akartál!!!
2015. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!