Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítés után újra...

Újratelepítés után újra használhatom a kódot?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Kaspersky antivírust, ami nem dobozos, csak az aktiválókódot küldik ki emailben, és az lenne a kérdésem, hogy a Windowst ha újra kell telepítenem, akkor tudom-e majd aktiválni újra ezzel a kapott kóddal? Attól tartok, hogy ilyen esetben nem tudom majd regisztrálni a Kasperskyt, mert már fel lett használva a kód.

2014. dec. 19. 15:01
 1/2 Tengor ***** válasza:
Pontosan nem tudom, hogy a Kaspersky-nél hogy megy, de más gyártóknál úgy, hogy a kulcsot, amit kaptál az meghatározott számú "gépen" használhatod, esetedben 1. Újratelepítés után fel kell keresni a gyártó oldalát, ott a profilodban a régi gépről (telepítésről) vissza kell vonni a kulcsot és fel lehet használni az új telepítéskor. Igazából az csak a megkötés, hogy egyszerre egy gépen lehet fenn, elvileg annak sincs akadálya, hogy te naponta másik gépre átrakd, de hát ki szórakozik ilyennel? :D
2014. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha nem is naponta, de mivel Windows, az ördög nem alszik. Az eddigi tapasztalataim alapján évente legalább kétszer kell újrarakni, bár most havonta csinálok mentést az egész merevlemezről, akkor talán aktiválni sem kell semmit.


Köszönöm a választ!

2014. dec. 19. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!