Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mondják mostanában,...

Miért mondják mostanában, hogy XBOX 360 ÉS PS3, PS4 elérkezett a GENERÁCIÓJUK végéhez?

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm a válaszokat.

#PS3 #Xbox 360 #PlayStation 4 #GENERÁCIÓ #VÉGÉHET #miért? stb....
2014. dec. 20. 09:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán NEM vagyok FELHÁBORODVA, csak mondom.

De az XBOX ONE miket tud amit az XBOX 360 NEM?

2015. jan. 6. 16:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Szebb grafika jobb op rendszer, erre jönnek majd ki játékot (1-2 év múlva már csak erre fognak kiadni). Igen vége ennek a generációnak. a hétvégén játszottam a one-val és nagyon jó kis gép.
2015. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És ha XBOX 360 RGH-t veszek annak is jobb a GRAFIKÁJA, VALAMIVEL ISSEBB, HALKABB, JOBB A HANGZÁSA, NEM?
2015. jan. 7. 09:14
 14/15 A kérdező kommentje:
nos?
2015. jan. 8. 20:56
 15/15 anonim ***** válasza:

"És ha XBOX 360 RGH-t veszek annak is jobb a GRAFIKÁJA, VALAMIVEL ISSEBB, HALKABB, JOBB A HANGZÁSA, NEM?"


Xbox 360 és a xbox 360 RGH-zott között hogy módosítva van azaz rárakod egy pendrivera a játékot és játszol. nem nem jobb a grafikája , nem nem halkabb , bár tudod állítgatmi hogy mennyire pörögjenek a ventik. és még mindig nincs olyan hogy eredetileg rghzott xbox. veszel egyet mjd 15000 ft -ért rghzod. mint írtam csak álmodtad , hogy ingyen adnak microsoft által kiadott rgh-s xboxot.

2015. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!