Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék venni, de...

Laptopot szeretnék venni, de nem tudom milyet tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nem értek a számítógépekhez az én területem a telefonok. Segítséget szeretnék kérni hogy melyik márka milyen processzor ...

amire használnám: netezés, film nézés, és word, játszani nincs időm szóval azt nem kell figyelembe venni

viszont legyen szép, jó és gyors kb 150.000 költenék rá

Ha lehet akkor akár egy konkrét számítógépet is ajánlhattok.



2014. dec. 20. 14:51
 1/1 Drone007 ***** válasza:

[link]

Márkában a HP, Lenovo, Dell vagy az MSI ami jobb. Az Asust, Acert messze kerülném a helyedben. Méretben a 15" a megfelelő a hordozhatóság és használhatóság arányában.

Arra figyelj még hogy min. Dual-Core, lehetőleg Intel CPU-val legyen, és minimum 4Gb ram legyen benne.

Minden más (pl gpu) csupán a játék és grafikai tervezés szempontjából lehetne fontos.

2014. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!