Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretném megtanítani a...

Szeretném megtanítani a nagymamámat az alapvető számítógép kezelésre. LEgalább játszani, internetezni tudjon. Hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Sajnos foggalmam sincs. Mivel kezdjük, és egy alkalommal kb mennyi időt foglalkozzunk vele?

2014. dec. 20. 20:42
 1/2 anonim válasza:
Az én Nagymamámnál ez úgy ment, hogy először játékokkal kezdtünk. Felraktam neki pár egyszerűbb játékot a gépre (Jewel Quest, Gold Miner, különböző Solitaire játékokat) ezzel már megtanulta kezelni az egeret. Innentől pedig elszabadult. Ha valamit nem értett, nem tudott, még a mai napig is megkérdezi. Nálunk ez vált be, hogy hagytam azt csinálni amit akar. Olyan nagy bajt nem tud okozni. Azóta van közösségi oldala, recepteket ment le magának, kommentel, híreket olvas stb. stb. Pedig már 69 éves :)
2014. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom azt, amit az első írt. Pluszban megtanítani neki az INTERNETHASZNÁLATOT. Az én nagymamámnak még a nyomtatást is sikerült valahogy megtanítanom, de nem gond neki a YouTube-ról letöltés sem. Állandóan tele van operákkal a dokumentumok mappa, én meg megőrülök a sok shift+delete-től.
2014. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!