Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ncore felvilágosítást szeretné...

Ncore felvilágosítást szeretné kérni?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem az ncore-al kapcsolatban.


Azt írja ki nekem, hogy túlléptem a rangomnak megfelelő hit'n'run számát. Ez mit takar?


Nem értem az egészet.

Nem régóta használom az oldalt.

Nem töltöttem még vissza (tudatosan) semmit sem.

Hogyan kell visszatölteni egy torrentet?

Miután letöltöm hagyjam ott, ne csináljak vele semmi? Ez nem jött be, úgy néz ki.


Illetve mi az a listám, ahol a torrentek vannak jelölve? Ezt hol találhatom meg?


Most nem tudok letölteni semmit, mert valami korlátozást kaptam, mert nem töltöttem vissza elég fájlt, bár fogalmam sincs hogyan kell.

Örülnék, ha valaki elmagyarázna mindent, vagy linkelne egy oldalt, ahol ezt leírják részletesen.


2014. dec. 25. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagy seedben a letöltötteket. "Aktivitás"-ra kell kattintani. Ha nem seed-eled hamar kidobnak, de van határidő nyugi.

Wiki-ben le van írva

2014. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!