Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet aszt meg csinálni...

Tárkányi Zoltán kérdése:

Hogy lehet aszt meg csinálni saját minecraft szerveremen hogy ha valaki teleportál vagy ilyesmi az pár másodperc múlva spawnoljon teleportáljon?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 12:32
 1/3 bence5659 válasza:

Ha minden igaz akkor bent kell hogy legyen pluginként az Essentials, na annak a Config.yml fájlját megnyitod, (én Notepad++-t használok)megkeresed a teleport cooldown nevű szót elvileg kettőnek is kéne lennie, ott a szó mőgőtti számot átírod annyira ahány másodpercet szeretnél hogy kelljen várni.

Remélem tudtam segíteni.

2015. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bence5659 válasza:
Elnézést nem 2 teleport-cooldown van csak 1, a másik szó ami mögött át kell írni az a teleport-delay
2015. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem sikerült pedig ugy csináltam ahogy írtad!!


[link]


jól csináltam? Mert 4 másodpercre gondoltam.

2015. jan. 5. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!