Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ujra telepítettem acer aspire...

B.Andrea28 kérdése:

Ujra telepítettem acer aspire E1-530G tipusú laptopom amin egy Nvidia ge force GT 720 M 1gbdedicated vram vudeókártya van benne amit az istennek sem tudok telepíteni kiírja hogy " előbb megy intel illesztőprogramot kell telepíteni, miért?

Figyelt kérdés
Nemtudom miért csináljaa ezt eddignem volt baja. Hogy tudnám ezt mihamarabb megoldani?

2014. dec. 28. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
akkor telepítsd fel az intelt előbb.
2014. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 jan1k4papa ***** válasza:
Eszkozkezelo szepen az osszes cuccot vegninezed jobb gombal rakattintasz illesztoprogram frissitese ha azt irja mindenre hogy naprakesz baj nem lehet ha nem akkor magatol felrakja vagy lefogja magatol tolteni es felrakja itana googleba beirod hogy nvidia driver megkeresed a tipusodat es az op rendszernek megfelelo drivert lehuzod felteszed es minden happpy :)
2014. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
azt írja frissítésnél is hogy naprakész
2014. dec. 28. 16:50
 4/15 jan1k4papa ***** válasza:
Akkor semmi problema nem lehet toltsd le a drivert amit mondtam es haaitani fogsz vagyis kell...... Ha nem mas jellegu gond van :)
2014. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt kellene csinálni amit telepítő mond. Két videókártya van a gépben, az egyik a másik nélkül nem fog működni. Előbb kell az Intel driver, így fog majd látszódni, így lehet majd működésre bírni a dedikált, Nvidia videókártyát. A drivert minden bizonnyal megtalálod az Acer weboldalán.
2014. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem találom sehol :(
2014. dec. 28. 18:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor én miért találtam meg? Még linkelni is tudom:

[link]

Mind a két VGA kategóriába tartozó drivert töltsd le, először az Intelt, majd az NVIDIA-t telepítsd.

2014. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Letöltés előtt ne felejtsd el kiválasztani a legördülő menüből a használt Windows rendszert.
2014. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ezt én is megtaláltam de win 7 /64 eshez kellene
2014. dec. 28. 18:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Próbálkozz ezekkel a driverekkel, ha nem megy egyik sem, akkor kénytelen vagy Windows 8-ra váltani. Nem feltétlenül kompatibilis egy újabb laptop egy régebbi rendszerrel.
2014. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!