Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nokia Lumia 920-at vagy Nokia...

Nokia Lumia 920-at vagy Nokia Lumia 925-öt válasszam?

Figyelt kérdés
Tehát eközött a két telefon között vacilálok. A 925 azért tetstik jobban, mert könnyebb, picivel jobb a kamerája, és egy csöppet többet bírja az aksija (félig-meddig az AMOLED-nek köszönhetően). Viszont a belső tárhely "csak" 16 giga (tudni kell rólam, hogy én tökéletesen el vagyok azzal, ha Google Drive-on vagy Onedrive-on fellelhetőek csak a képeim, vagyis nekem szerintem elég ennyi is). A 920-nak ezerszer jobban tetszik az IPS kijelzője, mint a 925 AMOLED kijelzője, valamint attól, hogy kisebb helyen is elférek, jobban tetszik, ha azért tágas tér áll rendelkezésemre, 32 giga személyében. Tudom, hogy helyettem nem tudtok dönteni, viszont ha adnátok tanácsokat, azt megköszönném.

2014. dec. 28. 22:57
1 2
 1/11 jan1k4papa ***** válasza:
0%
Eggyiket se ertelmes telefont vegyel.
2014. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs köztük különbség csak kb súly/kijelző típus és tárhely szempontjából. én személy szerint azt venném, aminek jobban tetszik a kijelzője és több hely van benne. (920)
2014. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, akkor neked mi lenne jó, ilyen árkategóriában? Mert nekem a WP nagyon tetszik, te biztos jobban bírod az Androidot, ízlés kérdése. De ezt ne vedd kötekedésnek. Valamint azt kihagytam a kérdésből, hogy INDOKLÁST is kérnék, ha nem túl nagy fáradság.
2014. dec. 28. 23:07
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


Ja, erre én is gondoltam, csak valamiért a 925 valamint a 920 ugyanúgy tetszik :) Nehéz eset vagyok. Ment a zöld pacsi.

2014. dec. 28. 23:10
 5/11 A kérdező kommentje:
BOCSÁNAT, A KÉRDÉSBŐL AZT HAGYTAM KI, HOGY BÁRHOL OLVASOM, AZ EGYIK KOMMENT, HOGY A 920-SZAL MEG VAN ELÉGEDVE, A MÁSIK AZ, HOGY HARMADSZORRA VAGY MITTUDOMHANYADSZORRA VAN SZERVIZBEN. AZÉRT IS VETTEM BELE A SORBA A 925-ÖT, MERT ANNÁL ILYEN KOMMENTEK NEM ÉRKEZTEK, VAGYIS AZ NEM LUTRI, HOGY JÓ LESZ-E A TELEFON. Igen, nagybetűvel kellett ìrni :)
2014. dec. 28. 23:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem "csak" 820-am van, semmi baj nem volt még vele, 1,5 éve megvan.

A tárhelyre mondtam volna, hogy memóriakártya, de ahogy látom, ezeket nem lehet bővíteni... :)

De szerintem a 16 GB is elég lehet. Nekem 8 GB van benne, és egy 16 GB-os kártya. Utóbbira csak 2-3 albumnyi zenét meg filmeket/sorozatokat teszek. És bőven elég...


Nekem még nem igazán van viszonyítási alapom, de le tudnád írni, mi a problémád az AMOLED kijelzővel? Szerintem nagyon szép képe van (a 820-ban is az van). Állítólag a fekete szebb is rajta...

2014. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ez ízlés kérdése. Például túl erősek, túl kontrasztosak a színek, én ezt nem nagyon bírom. Az IPS-nél a 920-ban pedig alapból van ClearBlack technológia, vagyis a fekete szebb fekete. Ott majdnem olyan, mintha egy AMOLED lenne, tény, hogy akkorsem olyan szép a fekete, de megközelíti. A színek viszont nem túlszaturáltak, hanem élethűek. De a leírásodból arra következtettem, hogy Te 925-párti vagy :)
2014. dec. 29. 10:47
 8/11 A kérdező kommentje:
A 925-ÖT VÀLASZTOTTAM, EZT A KÉRDÉST TÖRLÖM.
2014. dec. 30. 10:59
 9/11 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy tudod törölni, de grat a telóhoz akkor.
2014. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 925-párti, annyira utána sem néztem a két telefonnak, csak minimálisan.

Egyébként WP-ben lehet állítgatni a színeket, szóval valamennyire lehet korrigálni, amit írsz.

2014. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!