Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam. Nokia Lumia 635 vagy samsung galaxy s4 mini?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2014. júl. 31. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeretem a Windows Phonet és az Androidot is. Ha a telefonodat telefonnak használod (vagyis telefonálás, egy kis internetezés, emailek, pár általános alkalmazás), akkor a Lumiát ajánlom. Sokkal stabilabb a rendszer, egyszerűbb kezelni és mindent tud, amire bármikor szükséged lehet, meg szerintem sokkal tovább is lesz használható, mint egy Androidos mobil (lásd Galaxy 3 éves Galaxy S-emet megakasztja a Facebook Messenger, de a Lumia 610-en ugyanúgy fut minden, mintha csak tegnap vettem volna). Ha játszani is szeretnél a telefonon, vagy szereted testreszabni a telefont, neadjisten modolgatnád és kihasználnád az Androidban rejlő lehetőséget (a telefonod gyakorlatilag bárminek használható: hangkártya a géphez, távirányító egy játékhoz... blablabla), akkor a Samsung.

Én jelenleg Lumiás vagyok és elég kreatív személyiség, ezért rendkívül fáj a testreszabhatóság - témázás hiánya. Ezt leszámítva minden szempontból jobban szeretem, mint az Androidot.

2014. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen én is így gondolom, hogy az android közel nem olyan stabil rendszer mint a wp. Csak nem tudom milyen a 635. De már elhatároztam magamban hogy a Nokia lesz.


További válaszokat ennek ellenére szívesen várok.

2014. aug. 1. 12:11
 3/3 anonim válasza:
Nekem pont 635ös nokiám van, és nagyon tetszik. Én 1,5 év Android után váltottam rá, hát azt a telefont már utáltam. Örülök, hogy megszabadultam tőle. A Nokia sokkal gyorsabb, nem fagy le, nem akad ki. Ha hívni akarok valakit fel tudom velehívni, és nem száll el háromszor a tárcsázó, stb. Egyszóval én bátran ajánlom a nokiát
2014. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!