Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy új gépet szeretnék összera...

Pitrik kérdése:

Egy új gépet szeretnék összerakni, csak sajnos nem tudom, hogy mi jó és mi nem jó. Összeírtam egy konfigot, csak játékra használnám. Jó gép?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD FX-6350 4200Ghz

Videókártya: Asus GTX750 Ti 2gb DDR5

RAM: Kongston 8gb DDR3 1600Ghz HyperX Fury fehér

Alaplap: Gigabyte 970A-DS3P

Merevlemez: Western Digital 500gb 64mb SATA3

Tápegység: FPS 500W Hexa

DVD olvasó: Samsung SH-11BB/BEBE OEM fekete

Ház: XDL Happy-31B fekete

Processzor hüttő: Cooler Master Hyper TX3 Evo RR-TX3E-R1


Nekem az a lényeg, hogy a processzor, videókártya, RAM, alaplap jó legyen. Ha esetleg nem jó a konfig, akkor légyszives, hogy írjátok, hogy mit cseréljek le.



2014. dec. 29. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A mervlemez hány rpm-es? (a 7200 a jó)

a hűtő nem elég szerintem a tx4 jobb lenne.

a táp szerintem jó

az xdl házakat kerüld el messziről (és egy sharkoon t28- at vettem helyette, ég és föld, de nyilván az drágább sokkal)

2014. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A GTX 750 ti nem egy nagy erőgép,jobban jársz egy r9 270x kártyával.MSI,Asus.Ha nem húzod a procit,akkor a TX3 is lehűti,de ha akarsz tuningolni vegyél egy komolyabb hűtőt.
2015. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!