Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 32 bites op rendszer van fent...

32 bites op rendszer van fent a gépemen, és 64 biteset szeretnék hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Van eredeti windows-om egy 64 bites meg egy 32 bites véletlen a 32 biteset tettem fel és amikor berakom a 64-bites cd-t kihoz egy hibaüzenetet(This installion disk isn't compatible with your version of windows.To upgrade you need the correct installion disk stb.)Biosból tudom formázni a meghajtót? Segítsetek mit csináljak?

2015. jan. 2. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már mi történik induláskor a DVD-ről, nem pedig a rendszer alól indítod a telepítőt? Így kellene csinálni. A BIOS-ban nem tudsz formázni, a telepítővel viszont igen.
2015. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A biosban hogy tudom beállítani hogy cd-ről indítsa a rendszert? Megpróbáltam hogy beraktam a cd-t újraindítottam a gépet de az nem működik.
2015. jan. 2. 22:26
 3/5 anonim válasza:
géped adatai?
2015. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig is 64 bites volt rajta szoval bírja csak véletlen a 32 bitest tettem fel.
2015. jan. 3. 13:02
 5/5 donfetibo ***** válasza:
Elindírod a gépet és nyomni "DEL" gombot állandóan, ha ez nem akkor "F2-F10", bent vagy a Biosban keressel olyat, hogy Boot vagy ahol Boottal kapcsolatban írnak, rá klikk és ott a CD teszed az első sorba ezt F5-F6 vagy kurzor és Enter de ez Biostól Függés, kilépésnél Save and Exit opcióra és újraindítás!!! És már CD-ről fog bootolni!!!
2015. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!