Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a freemail...

Mit lehet tenni, ha a freemailem folyamatosan azt írja ki, hogy "kommunikációs hiba" (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fontos leveleket is várnék, úgyhogy elég sürgős, hogy ez megoldódjon!! Már jó pár napja folyamatosan azt írja ki a freemail-fiókom, hogy kommunikációs hiba, és nem tölti be a leveleimet (de csak a beérkezett levelek mappánál, a spameket, egyebeket betölti simán). Van egy másik freemail-fiókom is, azzal semmi probléma nincsen, a beérkezetteket is egyszerűen betölti, szóval nem 'unblock' a freemaillel van gond, ahogy az gyakran előfordul, hanem azzal a fiókommal.

Légyszi segítsen valaki, magyarázzátok el, hogy ez most miért van és mit lehet tenni ellene! Tényleg nagyon fontos lenne!!! Előre is köszi minden értelmes és érdemleges, normális választ!



2015. jan. 2. 20:54
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


1. Vársz. MEgvárod amig megjavul.


2. Kapcsolatba lépsz a freemaillal.


3. Megpróbálhatod a fapados belépést is, hátha ott összejen a dolog : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! Az általad küldött linkkel sikerült, de aztán más problémát jelzett, kiléptem, és onnantól kezdve már azt írta ki, hogy nem tudja betölteni a mappákat, úgyhogy semmit nem jelenített meg.:P De végül kis idő után megoldódott, úgyhogy most minden oké...bár egyelőre még nem szeretném azért elszólni.

Köszi még egyszer!!

2015. jan. 3. 21:33
 3/4 anonim válasza:
Én is itt kerestem segitséget,de látom sokaknak babrál a freemail.A beérkezettek száma meg van,de nem nyitja,már betöltésnél a kommunikációs hiba 003 kiirás van.Én most küldtem üzenetet nekik,mert nekem még a szimpla sem nyitott semmit.Ugye várható,hogy helyreáll,mert megtartanám a cimet?
2015. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is írtam nekik. Most valamit újítanak, ezért vannak fiókok, amik nem funkcionálnak rendesen, egy darabig. Szóval majd vissza fog állni, ha végre végeznek.
2015. jan. 7. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!