Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem (boltból, nem használt)...

Vettem (boltból, nem használt) egy billentyűzetet (Genius KB-G265 angol) ami sajnos az egyik (a másikon működik) PC-n nem akar működni. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
1. azt írta hogy az illesztőprogram telepítése sikertelen, utána már csak szimplán nem ismeri fel az eszközt, hiába próbálom letörölni ugyan az, újraindítottam meg minden... csak az volt bedugva úgy sincs változás, már csak az újratelepítés maradt mint ötlet, esetleg valami más ami megment ettől ?

2015. jan. 6. 14:21
 1/5 HunNeXuS válasza:
ugyen ez a baj nekem is... nem tudom mit tegyek :(
2016. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gamer56785 válasza:
Nekem is ez volt a probléma. Ki kellett kapcsoljam a számitógépet és 3-4 napig egyáltalán be se kapcsolni. Azóta is megy.
2016. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen én is úgy tettem mint az előző, csak én be se mertem kapcsolni egy hétig, de működött :)
2016. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HunNeXuS válasza:
amikor ki volt kapcsolva a gép akkor be volt dugva a billenyű?
2016. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De be volt dugva :)
2016. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!