Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 5.1-es beállításra...

Van egy 5.1-es beállításra alkalmas (de sztereóban használt), mélynyomós hangfalszettem, amelynek egyik hangfala halkan szól, majd ha továbbra is használom, szinte el is némul. Mi lehet ez esetben a baj?

Figyelt kérdés

Hangfalszett: Genius SW-N5.1

Hangkártya: SoundMAX (integrált)

Op. rendszer: Windows 7


Megjegyzés: Nemrég a processzor hűtőjét tisztítottam, ezért előfordulhat, hogy valami elmozdult az alaplapon?



2014. máj. 3. 07:22
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Nem tudom hogy összefüggésben van-e vele, de nekem egy 10 éves Genius SW-5.1 Surround Home Theater (DHT510) -em van.

Tejesen kikopott a hangerőszabályzója, hol az egyik oldal nem szól hol a másik oldal nem szól, néha meg hátul nem szól, már eleve a rezonancia miatt is kimozdul. Most jelenleg egy fogpiszkálót szúrtam a szabályzó rése közé és most működik normálisan. Ha hangosítani akarok azt a Windowsból teszem. Most nem tudok rászánni pénzt, hogy cseréltessem a szabályzót. De amúgy még mái napig nagyon szépen szól. Talán neked is csak ennyi a baj.

2014. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az alaplapon megigazítottam a beépített hangkártyát, majd ahogy írtad, fogpiszkálóval illetve minden egyes kábel megcsavargatásával próbálkoztam, és meglepő módon úgy tűnik, sikerült megoldani a problémát.
2014. máj. 3. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!