Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikából feltudnék...

Informatikából feltudnék egyedül készülni emelt érettségire?

Figyelt kérdés

Fakultációt nem biztos, hogy fel tudok venni. Most vagyok 11.-es, szóval van még 1-másfél évem rá. Egyedül lehetséges felkészülni rá?

Milyen weboldalakat kellene nézegetnem?

Hol tudom meg, hogy melyik programok vannak az emelt informatika érettségin?



2015. jan. 7. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Érttségin egy kb ilyen programozási feladat van.

HOzz léte egy struktúrát,Kérj be bele adatokat és rendezd.majd írasd ki az átlagát.

Én javaslom a c# nyelvet.

Egyépként ha emelt infóra készülsz igazán megtanulhatnád használni a keresőt

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=emelt+%E9ret..

2015. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy milyen programok lesznek benne, mint például: Acces, excel, programozás stb., mert nem tudom, hol kezdjem el.


Köszönöm szépen azért neked is. Tanácsodat megfogadom.


Továbbra is várom a válaszokat.

2015. jan. 7. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Word, PowerPoint, Ecxel, és sajnos Access és programozás is(tartom valószínűnek, hogy az általad tanult nyelv lesz, általában Visual Basic). Amúgy a neten fenn van az összes létező érettségi feladat minden évről, asszem az oktatas.hu-n.
2015. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszodat!


Meglepődtem, azt hittem több program lesz. (Bár ez pont elég.)

2015. jan. 7. 17:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: ha én most elkezdtem tanulni magamtól a Pythont, akkor nem választhatom azt, hogy abban programozzak? Mert órán elvileg C++-t fogjuk venni, de egyedüli kezdésnek olvastam, hogy a Python megfelelő, ezért most azzal barátkozom, és eléggé bejön. (+ Azt hallottam, hogy a C++ elég nehéz.)
2015. jan. 7. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a Python, az a legjobb az érettségire. A jelentkezéskor kapsz egy szoftverlistát, amiből neked kell választanod. Azért csak kérd ki a tanárod segítségét, ne akard teljesen egyedül végigcsinálni.
2015. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!