Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lapton nem megy a rendszer...

Lapton nem megy a rendszer helyreállítás, akkor hogyan lehetne beszerezni hozzá a gyári oprendszert?

Figyelt kérdés

Lenovo ideapad z560

win7 home prem.


Van rajta külön gomb,amivel indítható a gép helyreállító módban,de nem ment.

Egyébként ilyen módban is szörnyen lassan működik a gép.

Lehet hw hiba, de a garis szervíz mondta,hogy nekem kéne kideríteni,hogy mi a gond,mert ha nem hardveres,akkor azért fizetni kell. Ez ugyanis ilyen kibővített garancia.


2015. jan. 8. 07:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#8-as köszi, van matrica ,de akkor hogy tölthetem le?

Regisztrálni kell az ms oldalán és majd a letöltéskor kéri a kódot?

2015. jan. 8. 10:54
 12/12 anonim ***** válasza:
Az eredeti Windows 30 napig használható termékkulcs nélkül.Letöltöd a wint és kiírod egy lemezre vagy csinálsz egy boot pendrájvot(google) és elkezded a telepítést.Majd elér ahhoz a ponthoz amikor kéri a kulcsot-beírod.Egy oprendszer vásárlásakor a termékkulcsot vásárolod meg megjegyzem esetedben csak arra a laptopra telepíthetsz ezzel a termékkulccsal és csak azt az oprendszert amihez a kulcsot kaptad win7 32 bit vagy 64 bit rajta van a matricán.Ha XP szerepel akkor arra.Ezért javasoltam hogy csináltasd olyannal aki már csinált ilyet.
2015. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!