Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a pendriveomnak?

Mi lehet a baja a pendriveomnak?

Figyelt kérdés

Fekete péntekkor vettem egy 32Gb-s Hama pendriveot. Eddig minden jó volt, de ma mikor bedugom, nem érzékeli. Próbáltam más gépbe és ott kiírja, hogy formázás, de a rövid formázást nem engedi. A led ég benne az én gépemben is, a hang is megvan ha bedugom, meg ha kihúzom, de nem látom sehol...nekem még a formázást se írja ki. Egy másik érdekesség vele kapcsolatban: ha úgy indítom be a gépet h be van dugva, akkor kiírja a Lenovo feliratot és addig nem kapcsol be amíg ki nem húzom, meg ha előbb bedugom a pendriveot és után pl. az egeret, az egér addig nem megy míg ki nem húzom.

Mi lehet a baja/Minek lehet baja ?


2015. jan. 11. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:

USB Disk Storage Format Tool


nézd meg ezzel

2015. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy meg se tudom nyitni, hogy formázzam...nem látja.
2015. jan. 11. 11:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Csoda történt, érzékelte egy idő után, de leformázni akkor sem tudtam :(
2015. jan. 11. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Másik gépbe ?
2015. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyorsformázást nem engedi, nem tudom, hogy a hosszúval sikerül-e ,de nagyon hosszúnak néz ki.De az se biztos, hogy megint felismeri.
2015. jan. 13. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
tudom
2015. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Másik gépbe se megy...
2015. jan. 14. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!