Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a pendriveomnak?

Mi a baja a pendriveomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap másoltam rá egy játékot, rá is ment, de amikor másik géppel telepíteni akartam, CRC hibát írt. Mindegy, nem foglalkoztam vele, eltettem. Ma másolnék rá egy filmet, és azt írja írásvédett.. Formázni se tudom. És maga a disk írásvédett, nem a volume. Azt se hiszem el hogy tönkrement, ugyanis van rajta egy rakat kép, és mindegyiket gond nélkül megnyitja..
2014. máj. 1. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs rajta pöcök, amivel tudod írásvédetté tenni? mint a memóriakártyákon. Ha nincs akkor a tulajdonságoknál tudod kivenni az írásvédettséget.
2014. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
CMD.exe-nél (rendszdergazda módban) is azt írja, hogy írásvédett. Pöcök nincs rajta, HDtune hibás szektorokat jelez rajta. Ennyit ér a Kingston, nincs meg 1 éves. :)
2014. máj. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!