Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az rtlmost másnak is azt írja...

Az rtlmost másnak is azt írja ki, Flash 10 lejátszóra van szükség?

Figyelt kérdés
Egy hete ez van, egyik pillanatban még minden működött, és ahogy ráfrissítettem az oldalra, ez jött ki. Pedig rajta van a gépen a program. Másnál is van ilyen hiba vagy csak nálam?
2015. jan. 14. 00:55
 1/3 Argloss ***** válasza:

Érdekes, mert az RTLMost Silverlightot használ a videókhoz. Firefox-ban a címsor előtt egy kis ikon jelzi, ha valamilyen bővítményt használ az oldal. Esetleg le lett tiltva a flash, vagy nagyon régi verziót használsz.


Innen tudod frissíteni:

[link]

2015. jan. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érdekes, pedig a legújabb verzió van rajta. De anélkül a YouTube se menne szerintem, ott viszont semmi ilyen gond nincs. Esetleg törlöm és újra telepítem, hátha megjavul.
2015. jan. 14. 04:39
 3/3 anonim válasza:
Töröltem a Flasht, újra telepítettem így már jó. Win 7 alatt. XP-n nem sikerült megoldanom, lehet azért mert már nem támogatott.
2015. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!