Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » NCoreról elkezdtem letölteni...

NCoreról elkezdtem letölteni egy filmet, de leállítottam. Vissza kell töltenem, vagy törölhetem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem letölteni egy filmet, de leállítottam,(véletlenül egy keveset seedelt fájlt sikerült töltenem) amikor 37%-nál volt.

Most azt a torrentet törölhetem, vagy ezt vissza kell töltenem?

Köszi előre is :D


2015. jan. 14. 20:05
 1/4 sorompó válasza:
Azt hiszem bizonyos letöltött mennyiség (talán 30%) után kell visszaseedelni. De nézd meg az Aktivitás oldalon, ha Seed-kötelezettek között van, akkor vissza kell.
2015. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
24 óráig seedben kell hagyni, teljesen mindegy mennyit töltöttél le belőle.
2015. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48 óráig... és attól függ, mekkora részt töltöttél le eddig. Nem szükséges folytában, ha kell. Vagy letöltik tőled 1 arányban. De van lehetőség rangtól függően kiszállni. Gondolom nálad ez 5.
2015. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%-nál tuti seedben kell legyél. Aktivitás, WIKI, ezeket olvad.
2015. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!