Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan ellenőrizek le egy...

Hogyan ellenőrizek le egy xbox360 (FAT) készüléket, hogy nincs e komolyabb hibája, monitor nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Berendeltem egy használt xbox360 konzolt, ami elvileg Jtag és LT3.0 modolt. a postára kel érte mennem és sajnos ott nem fogom tudni leellenőrizni 100 százalékosan, mivel nem viszek magammal egy monitort. Mire figyeljek ha bekapcsol a készülék, illetve milyen szinben kell, h világitson a led? Esetleg ha elvinnék egy kiírt játékot dvd-n, akkor jelez-e, ha beolvasta? Még soha nem volt ilyen készülékem. A segitséget nagyon köszönöm.

2015. jan. 15. 19:09
 1/6 miért.én? ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudod így leellenőrizni. Ha az Av kábel nincs csatlakoztatva, eleve pirosan fog villogni az "rf"(bekapcs gomb körüli 4 led) modul. Max. a tápegységet tudnád megnézni, az ugyanis zölden világít, mikor a gép üzemben van.
2015. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha, akkor ott a négy led pirosan fog körbe villogni. Igy akkor tényleg nem sok minden fog kiderülni. ((
2015. jan. 15. 19:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs olyan monitorom, ami alkalmas lenne, max egy 42-s tv. )
2015. jan. 15. 19:37
 4/6 miért.én? ***** válasza:
Valójában nem kell, hogy megjelenítőhöz is csatlakoztatva legyen. Elég, ha a gép hátuljába be van csatlakoztatva. Ha így elindítod, és nem villog pirosan valamelyik/vagy több led, akkor nagy valószínűséggel nincs hardveres probléma a géppel.
2015. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, ez jó hir. És ha HDMI-t csatlakoztatom, AV helyett, az is meg fog feleni?
2015. jan. 15. 20:40
 6/6 miért.én? ***** válasza:
Igen. Érzékelni fogja.
2015. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!