Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van egy teljesen (minden...

Ha van egy teljesen (minden részletbe bekemenő) játék-koncepcióm azzal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám megvalósítani? Kickstarter? (Nem ilyen megcsinálhatatlan krájzisz 5 graficka 4dés játék, 2.5D-s a játék.)

2015. jan. 15. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
unity
2015. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értesz a megvalósításhoz, akkor semmi értelme semmilyen kampányt indítani(plusz a kickstarter us-only, európában a legjobb esélyed az indiegogo). Minden sikeres kampány alapja, hogy megmutatod, hogy mire vagy képes, és csak azért kell a pénz, hogy be tudjátok fejezni. Egy ötlet csak annyira jó, amennyire jól megvalósították ~ pár rajz édes kevés ahhoz, hogy pénzt gyűjts(hacsak nem csináltál már ezer játékot, és már a neved eladja a játékot).


Keress embereket, vagy tanulj meg kódolni\grafikázni. Az utóbbinak több értelme van, pénz nélkül nagyon nehéz olyan embert találni, aki hajlandó, és tud is dolgozni.

2015. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul ötletekkel Dunát lehet rekeszteni. Használható, piacképes ötletből kevesebb van. Nem az a lényeg, hogy te szívesen játssz vele, mert az nem hoz profitot.
2015. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja az ötlet papíron kicsit kevés.


Le kell programozni, kell egy grafikus motor, meg kell modellezni a környezetet, tárgyakat, karaktereket.


Unity-t nézegettem én is, de még nem jutottam addig hogy bármit csináljak benne, ahhoz hogy komplexebb játékot hozz össze, nem árt ha van tudásod hozzá.


Kickstarteren, és egyebeken tényleg akkor van esélyed, ha már fel tudsz mutatni valamit.

2015. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!