Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két monitort szeretnék használ...

Két monitort szeretnék használni, de csak az egyiket érzékeli, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok,ami nap bekötöttem a samsung tvmet a gépembe,hogy azt használhassam monitornak mert nagyobb,és a kis monitoromat is bekötöttem a gépbe,hogy játék közben zenét tudjak hallgatni,vagy az egyiken játszani a másikon filmet nézni,de nem is ez az érdekes,hanem az,hogy mind a kettőt bedugtam,de viszont csak a tv-m működik monitorként,a monitort meg nem is észleli.Kérlek szépen segítsetek nekem,segítségeiteket előre is köszönöm.

2015. jan. 17. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Több infó kell, hogy kötötted össze? milyen kábellal, milyen monitor, milyen videokártya. Amúgy valószínűleg vezérlőpult beállítás az egész vagy ATI szoftverrel is lehet.
2015. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy kötöttem össze,hogy az egyik monitor kábelt átalakítóval,a kicsi monitort,pedig csak simán monitor kábellel dugtam be,de így is csak a tv működik.A videókártyám pedig egy ASUS R7 260 SERIES,és egy Samsun márkájú tvm van.
2015. jan. 17. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Átalakítóval vagyis gondolom a monitorod analog átalakítóval dugtad be a dvi-be, a tv-meg hdmi-vel. ugye? mert így a tv hangot is tud adni. Egyébként nem értettem már a kérdésben se hogy zenehalgátas??? az hangfalról megy, azt nem befolyásolja.
2015. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt csak példaként hoztam fel,hogy miért szeretnék két monitort egyszerre működtetni,egyébként a tvt nem hdmivel dugtam be,de viszont lehet,hogy ez volt a gond,hanem a tvt a monitor kábeljével,illetve egy átalakítóval dugtam be,de akkor megpróbálom hdmivel
2015. jan. 17. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:
jah várjunk csak ez 3 különböző csatlakozó rosszul irtam az előbb
2015. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja semmi, megkavarodtam. driver program beállításaiban keresd szerintem a hibát.
2015. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem ATI control center van. én úgy tudom előhozni hogy az asztalon kattintok jobb gombal. elindul. mivel magyar logika alapján elkezdem bogarászni hogy mit hol lehet beállítani. azt valószínűáleg nálad az egyik bemenet le van kapcsolva, azt be kell kacsolni. és a monitorról meg levenni a hagot- ezt is ott be lehet állítani, a tv-re meg ráhúzni.
2015. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igazából nem vágom,mert a kis monitort sehol sem észleli.
2015. jan. 17. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!