Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows7 elinditasa es fekete...

Windows7 elinditasa es fekete kepernyo. Miert?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problemam, h elinditom a gepet toltodik a windows, es amikor azt kellene kihoznia, h Udvozoljuk! csak fekete kepernyo van... csak az egeret hozza be. Ugyanugy fekete kepernyo... mi lehet a baj, segitsetek legyszi.

2015. jan. 19. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Könnyen lehet ,hogy a monitor tönkrement.
2015. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg h Ctrl+Alt+Del ott ha kijön akkor feladatkezelő, ott van valahol h Új folyamat/parancs/feladat talán vagy parancs és explorer.exe -t kell neked elindítani.

Bocs, hogy nem tudom pontosan, de már Win 8.1 em van és itt más.

2015. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1

Ha tönkrement a monitor, nem lenne egér a képernyőn. El se olvasod a kérdést...


Valami balul sült el a vinfosodban. Reméljük külön partíción van a rendszer, probléma nélkül újra lehet húzni, ha nem javítható a probléma.

2015. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akarmit nyomok nem reagal... ctrl alt del, lehet bejon, csak ugye en nem latom mert fekete a kep... ez ugy tortent h siman csinaltam a dolgom, kaptam 1 kekhalalt es ez a kovetkezmenye.. fekete kep, de az egeret mutatja.
2015. jan. 19. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban se megy ?
2015. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!