Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyért nem fogadja el az...

Milyért nem fogadja el az origin a termékkódot (Battlefield3)?

Figyelt kérdés
Megvettem a battlefield 3-mat pc-re és fel szeretném telepíteni kiírja hogy install.Bejön az origin és ki írja hogy adja meg a termékkulcsot.Beírom és azt írja ki hogy a megadott termékkód nem megfelelő nezzem meg hogy jól írtam e be. Valaki segítsem!!! És írjon pls egy példát a termékkulcsra pls! Előre is kösz :)

#Battlefield #Battlefield 3 #termékkód #battlefiled 3 termékkód
2015. jan. 19. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nem az Origin-en veted, akkor elvileg ezt kell:

You can also add games purchased outside of Origin, including physical games for Mac or PC, to your My Games library by selecting Add Game from the Origin menu.

(példa kódot nem tudok írni, de elvileg ír neked egyet valahol, nem tudom hol, már rég nincs fent nálam)

2015. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Am a kézikönyvön lévő sorozatszám egyenlő a termékkóddal?
2015. jan. 20. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, életemben egy játékot vettem ami kézelfogható, de azt már vagy 10 éve, és egyetlen egyet se digitálisan


én arra tippelnék hogy az valami aktiváló, de csak telepítésnél, szerintem nézzél körül ott az origin-en(nem a neten levő, hanem amit letöltesz a gépre) hogy van-e valami Játék hozzáadása dolog és ott add meg amit kér

2015. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Termékkódot kér és olyan külön nincs csak a sorozatszám + le se írja éstelmesen.És én se digitálisan vettem
2015. jan. 20. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt találtam(magyarul van):

[link]

2015. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!