Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mindig bevágja ezt az üzenetet...

Mindig bevágja ezt az üzenetet mit csináljak hogy ne jelenjen meg?

Figyelt kérdés
Először minden percben bedobja ezt az error üzenetet: "Some installation files are corrupt.Please download a fresh copy and retry the installation" meg ott az ok gomb amikor rákattintok akkor ilyen vinraros ablakot vág be valamilyen telepítési micsodát és semmit se csinál nem is telepít meg semmi csak ott vannak az EXIt meg CANCEL gomb.Mindig hiába akármit csinálok bedobja.Már töröltem azt a programot ami ezt bevágja de még mindig csinálja most akkor az egész WINRAR-t töröljem le hogy ne dobja be ezt az üzenetet?
2008. aug. 20. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Benyeltél valami jó kis vírust!
2008. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még megmaradt néhány része a proginak, ami ráadásul automatikusan elindul rendszerindításkor. Próbáld meg a következőt (nem tudom, mit használsz, XP-nél biztos így működik, Vistát nem próbáltam):

Futtatásba írd be hogy msconfig (Enter)

Itt menj át az "Automatikus indítás" fülre. Itt keresd meg a problémás progit, és vedd ki a pipát mellőle. OK, majd újraindítás.

2008. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!