Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefon vasarlas milyet?

Telefon vasarlas milyet?

Figyelt kérdés

Hamarosan lejar a telom torlesztoje es mar segenykem le van harcolva.

Na viszont terjunk a lenyegre, ott a kerdes hogy samsung vagy apple

ha mar hardveresen eros telot akarok akkor samsung ha meg valami "feltunot akkor meg az iphone abbol ott a kerdes hogy plus vagy sima.

ha most nem iphone akkor samsungbol is mi

s5, note4 stb..

A velemenyetekre lennek kivancsi ki melyiket javasolja lehet mas modell is samsungbol iphonebol

Amit kimondottan fontosnak tartok:

Nagy latvany gazdag kijelzo

Eros proci (fobb keppen jatekra es netezesre legyen alkalmas.)

Jo kamera

Sok RAM

es vegul minimum 16GB belso memo



2015. jan. 20. 16:40
 1/5 anonim válasza:
samsungbol S4 vagy S5 ajannlok a note az mar inkabb tab, applet nem nagyon ajanlok mert minosegileg es teljesitmeny szempontbol is roszak ott csak a marka az ara...
2015. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha Apple vs. Samsung a kérdés, akkor Apple. Samsung elcseszi a telefonjait a gagyi ROM-jával.
2015. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát iPhone-t azért vesz az ember, hogy "feltűnő" legyen? Hány éves is vagy? Nem bántásból, de ez annyira 14 évesekre jellemző gondolkodás.


Én magam nem szeretem az Apple telefonjait, de az iPodjukat igen. Másrészről, feleslegesen drágák és telefonért nem adnék annyit.


Samsungból nekem egy Galaxy Note 2-m van még, idáig nem volt komolyabb gond vele, viszont mindenkitől megkapom, hogy milyen nagy, és az én kis kezeimhez képest tényleg az. (Egy kézzel nehezen érem át.)


A Note 4 ahhoz képest még nagyobb, de 3GB RAM, és hatalmas belső memória jellemzi. Az ára is épp olyan nagy.


Ajánlom, hogy menj el egy közeli MediaMarktba, nézz körül ott, hogy érezd és lásd is, milyen a telefon, amit kinéznél. Persze, vásárolni nem kell ott.


Az S5 jó telefon, arra igaz a 16GB belső memória, 2GB RAM, a procija is jó és a kamerája sem elhanyagolható. Ajánlom a mobilaréna tesztjeit, ha van kiszemelted, mindenképp csekkold le itt. ( [link] )


Ezen kívül, olcsóbb kategóriában elgondolkozhatsz az előző generációs S4-en, esetleg S5 minin.

2015. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 akkor inkabb ugy fogalmazok hogy szamomra feltűnőbb az iphone amúgy koszi a linket. +Neken nem baj ha nagy a telefon lasd note4 mert az iphone 6plust is gond nelkul aterem meg azt is megmerem kockaztatni hogy kicsi

16/F

2015. jan. 20. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Samsung az iphone árábol simán lehet egy jo samsungot venni.
2015. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!