Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » (Win 8) hogy lehet az asztalra...

(Win 8) hogy lehet az asztalra ilyen kis jegyzeteket tenni? Egyik ismerősöm gépén láttam de már nem vagyunk jóba és nem tudom megkérdezni >. <

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 16:41
 1/7 anonim válasza:
Widget
2015. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
asszem windows 8(8.1)-ban/ben nincs benne, keres rá -> windows 8.1 gadgets
2015. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Benne van alapból. Sticky Notes a neve.

Az alkalmazások között megtalálod.

2015. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy #3 mondja. Start menü >>> Programok >>> Windows kellékek >>> Sticky Notes: [link]
2015. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ilyen ... mármint... [link] Ilyen win8om van XD
2015. jan. 20. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:

windows gomb + w, a beállítások-at át állítod mindenhol-ra, és beírod hogy jegyzet, vagy nem is tudom hogy van a sticky notes, de benne van tényleg


vagy


a start menün egyből ott az elejin lent van egy lefele nyíl(legalább is a frissített verzióban) és ott a legvégén van (nálam Windows Accessories részen (angolul használom a rendszeremet))

2015. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem ilyen ... mármint... [link] Ilyen win8om van XD"


De olyanná teheted, mint amit linkeltem. Csak letöltöd a Classic Shell programot és feltelepíted: [link]

Magyar nyelvet innen tölthetsz le hozzá: [link] translations/

2015. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!