Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számitógépen a hangkártyát...

A számitógépen a hangkártyát hol találom meg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
benne abban a ládában, amin a bekapcsoló gomb is van.
2010. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hangkártyát sehol. Esetleg audiókártyát.

Amúgy énsem tudom, valahol a "videókártya mellett" :D

2010. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem hangkártya a 5.1-es logitech hangfal miatt kéne mert ott tudom beállítani a hangot , hogy rendesen szóljon és ne olyan legyen az énekesek hangja mint akik héliumos lufit szívtak
2010. febr. 7. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
a Pci-e slot végéhez szokták tenni, ha Realtek-es akk rá van írva, egy kb 1x1 cm-es chip.
2010. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
írd le pontosan, hogy mit szeretnél, mert nekem itt valami nem tiszta!
2010. febr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
van egy 5.1-es hangfalam és a-hoz hogy normálisan betudjam állítani a hangot, hogy ha zenét hallgatok az énekeseknek ne olyan legyen a hangjuk mintha héliumos lufit szívtak volna.és azért szeretném tudni hol találom hangkártyát mert van egy száma ami kellene a-hoz , hogy a hangfalamat be tudjam állítani.
2010. febr. 8. 08:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Real soundteck az also sorban jobb oldalt megkapod az orat ahol mutassa
2010. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kicsit bővebben tudnád le írni hogy az alsó sorban hol?
2010. febr. 8. 10:26
 9/9 anonim ***** válasza:

A monitorod jobb sarkában lent ahol van az óra és általában egy HU felirat ott kell lenni egy kis háromszögnek (XPnél balra 7nél felfele mutat ) kattincs rá és előjön egy hangszóró jel ott vannak a hankártya beállításai szerintem ott tudsz javítani a hangon


-fizikailag a mai számítógépek nagyrészében az alaplapon található a helye változó egy kicsi realtek feliratú chip

2010. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!