Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen lefagy...

Mit tegyek? Egyszerűen lefagy a gépem egy pillanatra a merevlemezlámpa kigyullad folyamatosan ég egy pillanatra 2-3 mp és egy halk "olvasó" hangot ad ki.

Figyelt kérdés

Mit tegyek, eddig nem fagyott le.

Nagyon semmit nem telepítem rá.

Szerintem nem vírusos a gép. A lemez nem töredezett lefuttattam egy vizsgálatot ....

Újratelepítés? Segít

(Már régi laptop, nem rég vettem bele új merevlemezt, mert elromlott egy bő hónapja semmi baja... gyors nem fegy le megy..., de most ...... szerintem a lemezzel nincs probléma)



2015. jan. 22. 20:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Hogy tudom megoldani ezt és szerintem e miatt van a probléma:

A lemez felületén található 8656 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.

A szektorok javításának számából ítélve a hibás szektorok összefüggő területet alkothatnak.

A lemez felületén található 32 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).

Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat.


Mi az rossz szektor? Mi miatt van és hogyan tudom kijavítani elkerülni?

2015. jan. 22. 20:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Merevlemezcsere, egyértelmű. Haldoklik a merevlemez, minden jel erre mutat. Ha használtan vetted, jól átvertek a merevlemezzel.
2015. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!