Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért megy folyamatosan a...

Miért megy folyamatosan a laptopom ventillátora?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 10:40
 1/5 jan1k4papa ***** válasza:
hogy hűtse a gépedet?
2015. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintemnem indokolt hogy folyamatosan menjen,nemrégóta csinálja.
2015. jan. 15. 11:02
 3/5 Lajos54 ***** válasza:
100%
Valami (valamiért) a megszokottnál jobban melegszik. Ennek több oka is lehet. Például teljesen eltömődött a beszívott portól, egyéb okok miatt rosszul szellőzik (puha felületre van rakva), esetleg valami meghibásodott benne és az melegszik.
2015. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemrég beleborult egy kis tea,ki lett száritva,szerintem azóta csinálja. Töltöttem le egy processzorhőmérséklet jelzőt,igazábol 40 fok körüli értéket mutat,ami szerintem nem magas. Lehet tönkre ment valami,már hideg gépnél bekapcsolásnál szerintem max fordulaton megy a venti...
2015. jan. 15. 11:51
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Így már egészen más a "gyerek fekvése". Ezt a kérdésben nem írtad.

Szerintem sürgősen meg kellene nézetni egy profi szerelővel, mielőtt valami komolyabb baja lesz.

2015. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!