Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikrofon búgás, gép érintéssel...

Mikrofon búgás, gép érintéssel elhalkul, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Genius fejhallgatóm és ha visszahallgatom a mikrofonom akkor az zúg. Ha megérintem a gép oldalán lévő fém részt akkor elhalkul a búgás de a mikrofon működik! Csak idegesítő a búgás/zúgás.

2015. jan. 24. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz a földelés vagy a mikrafonal van a gond.
2015. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mikrofon tökéletes! Más gépeknél tökéletesen működik! :/ És ezt a rossz "földelést" hogy lehet kijavítani?
2015. jan. 24. 15:00
 3/4 A kérdező kommentje:
A földelés jó! (azóta rájöttem mi az) de mitől ilyen áramos a gép, alig érintem már érzem ezt a fura bizsergést, főleg a fém résznél és akkor elhalkul a búgás.
2015. jan. 24. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet a fülhalgató konektorral is gond a gépen.Vagy a hálózati dugóval.Próbáld meg egy kábelel földelni a géped vázát.
2015. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!