Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows Vista nagyon rossz...

A Windows Vista nagyon rossz rendszer?

Figyelt kérdés
Használtan kapott gépem driverei sajnos csak XP-vel és Vistával kompatibilisek, ezért a Win7 nem mehet rá. Nagyon rossz a Vista? Albacomp laptop, 1,8 GHz CPU, 2 giga RAM.
2015. jan. 24. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Van hogy működik a win7 a vista drivereivel.

Egy barátom gépén simán és jól működik a vista amúgy...bár általában rossznak mondják.

2015. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vista ugyan olyan jó rendszer mint a Windows 7. Egyetlen egy dolog szól ellene még pedig az, hogy csak directx 10-et támogat.

Mai napig az lenne a gépemen ha nem lennék megszálot gamer. (Persze ez abban ki is merűl, hogy letöltöm felveszem maxra, hű de szép, milyen jól megy. Ennyi. Aztán elis felejtettem.)

Na de én a helyedben nem használnék egy ilyen kis processzorral Windows XP-től újabb rendszert. Feltéve ha egymagos.

Egyébként Windows Vistás driverek ugyanúgy fognak működni 7-el, mivel a driver model semmit nem változott. Nem mintha az érintőképernyő támogatáson és a directx-en kívűl változott is volna valami a 7-ben. Teljesen ugyanaz a két rendszer. De te mardj az XP-nél. Csak hasznod lehet belőle.

2015. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy xp nél ne maradj én is most fogom az xp t töröltetni a gépemröl 15 ezerért vettem akié volt azt mondta vista volt rajt hát akkor megint lesz rajta de ha engedi akkor a 8.1 et fogja megkapni a gép. Amugy csak tartalék gép lesz mert a hülyegyerek a boltba kva lassan dolgozik és napmilliárdokat kell várnom mig elkészül a gépem most is rácsesztem miatta
2015. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!