Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok windowst...

Laci688 kérdése:

Miért nem tudok windowst telepíteni?

Figyelt kérdés

Van egy 80 Gb-os (üres ha minden igaz de nem biztos)

és szeretnék rá egy windows xp telepíteni.A szg-ből kivettem e Bios elemet és visszaraktam.(az előző kérdésemhez javasolták)Amikor elindítom a gépet ezeket írja ki:

elösször: [link]

másodszor:

[link]

ew/150125/IMG_20150125_132316_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

harmadszor: [link] ew/150125/IMG_20150125_132324_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Van a DvD olvasóban van telepítő lemez és bármit nyomkodok a billenítyűzeten nem csinál semmit.

Remélem valaki tud segíteni nagyon megköszönném. :)



2015. jan. 25. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem maga a DVD rosszul lett kiírva boot isoként kell kiírni v is Image fájlként különben a rendszer nem tudja kezelni.


Ha tudod írj ki még egyet de boot isoként(pl Ashampoo-val) és az már jó lesz ha nem akkor az Imege fájlt tetesd rá egy USB-re ezzel [link]


Az oldalon mindent leírnak, a többi a szokásos Bios boot sorrend beállítás telepítés...

2015. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

most ezt írja ki:

[link]

a biosba nem állítottam át semmit mer nem tom hogy kell mert ez egy elég régi gép :)

2015. jan. 25. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég rossz a kép de lehet h az alaplap nem tud usb-röl bootolni.

Am ki kéne irja h mivel mész be a Biosba ott meg kéne keres egy olyat h boot és Boot Priority v csak simán boot


Kb így néz ki

[link] majd F10 és minden oké.

Próbáld meg lemezről azt biztos beveszi.


Tessék

[link]


Mit akar tenninél alulról a 2. azt már be kell vegye ha kiirtad és a boot sorrendet a DVD-re tetted.

2015. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!