Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP telepítése Windows...

Windows XP telepítése Windows 7 helyett lehetséges bootolás nélkül?

Figyelt kérdés
Nincs eredeti se üres lemezem amire kiírjam az ISO fájlt vagy annak tartalmát. Alapjáraton nekem a win 7 azt írja nem telepíthetem mert van újabb rendszerem (azaz a Windows 7) de nekem kell, fontos. Köszönöm a segítséget!

2015. jan. 26. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyamvadt pendrive-od sincs?
2015. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sincs :( max kölcsön tudnék kérni de tuti mára nem lesz meg. így is hetek óta már nem tudom a gépet használni mert a Windows 7 túl nagy ennek a konfignak...
2015. jan. 26. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Különben is mi a bús p*cs*nak a 7-es helyett az XP ??
2015. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
játékra kell a gép de kiderült hogy Win7 túl nagy falat neki és xp-vel menne. (tapasztalat alapján)
2015. jan. 26. 15:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Elméletben ha összehúzod a partíciót, és raksz mellé mégegyet, az még megy reboot nélkül. Ezután virtualbox-szal fel tudsz rá ügyeskedni egy windows xp-t. Eztán már csak a bootmanager-t kell megtanítanod rá, hogy a 2. particíóról tudjon boot-olni...És akkor reboot, és winxp. De ez csak nagyon elméleti megoldás, meg nagyon macera. Ennél még az is gyorsabb, ha becsöngetsz a szomszédba kölcsönkérni egy pendrive-ot, ha már a ti háztartásotokban egy sincs.
2015. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 P.O.C. ***** válasza:
Nem lehet, nem frissíthetsz újabb rendszert régebbire. Szóval mindenképp boot -olni kell a telepítő lemezről, ezt nem tudod elkerülni. Ha pen drive -ra nem is futja, egy üres CD vagy DVD lemez szerintem nem egy ökör ára.
2015. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mégis mennyi az az annyi ha megkérdezhetem? :)
2015. jan. 26. 15:38
 8/12 anonim ***** válasza:

pont egy dvd-n akadsz fel amit fillerekert dobnak utannad az utolso kisboltban is...

ez feldobta a napom

2015. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ki akadt fel? :D az a helyzet ahhoz buszra kéne ülnöm és hát.. :D meg ha jól hallottam akkor itt a Media Marktban 800 ft körül van 1 4gigás dvd...
2015. jan. 26. 15:43
 10/12 anonim ***** válasza:
nem tudom te a vilag milyen eldugott tajan laksz, nem csak mediamarkt letezik, bemesz valami kisboltba es max 100 ft egy lamaz
2015. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!