Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bootolható Driveres partyció...

Bootolható Driveres partyció létrehozása. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan partíciót létrehozni amin rajta lenne a gép driver csomagja és telepítésekkor elindítva fel is tudnám azt rakni mint ahogy azt sok laptop is képes. Ezt meg lehet valahogy oldani? Vagy esélytelen?

2015. jan. 5. 22:38
 1/4 Rainbow IT válasza:

Amikre te gondolsz azok a recovery partíciók. És a lapto pgyártók szokták feltenni őket a laptopokra.


Windows 8 nál relatív egyszerű csinálni, bár itt USB-re ment, nem saját vinyóra:

[link]


Windows 7 esetén egy vidi:

https://www.youtube.com/watch?v=PcsVt3rwyRA



E! Rainbow IT

2015. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt úgy is meg lehet oldani ha sikerül összehozni egy driver pack szerűséget? Mármint képes lehetek lemezről/pendrive-ról való telepítés közben erről a partíciórol a drivereket felnyomni már a telepítés alatt?
2015. jan. 6. 10:34
 3/4 Rainbow IT válasza:

Tudsz olyat csinálni, hogy a windows telepítőbe bepakolod a Notebookhoz szükséges drivereket, (frissítéseket, beírsz kulcsot, kiskutyafaszát) és azokkal együtt csinálsz egy ISO -t amit utána fel tudsz használni telepítéshez.


Nem kis munka, és nem 2 perc megcsinálni:

Kell hozzá a Microsoft Windows Automated Installation Kit

(WAIK)


Innen el tudsz indulni:

[link]


Üdv: Rainbow IT

2015. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én értem mit mondasz és anno csináltam ilyen jellegű telepítőt. De én olyan meghajtót szeretnék létrehozni a merevlemezen amiről telepítés közben be tudom bootoltatni a drivereket is. Mint sok laptopnál a rejtett partíció. Rajta van a lapos drivere és ha nyomunk egy billenytűt telepítés után akkor a rejtett partíción lévő driverek települnek. Na valami hasonlót szeretnék összeszerkeszteni asztali gépre is
2015. jan. 9. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!