Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1 telepitése?...

Windows 8.1 telepitése? (kérdés rövid leirás hosszú)

Figyelt kérdés
Ugye nekem most Windows XP Home Edition van.És szeretném rá feltenni a Windows 8.1-et 1gb rammal és 1.66 ghz-s cpu val csak netezek rajta meg nagyon kis gépigényű játékokat játszok de az XP már akkor sem korszerű tudom...attól hogy nincsenek biztonsági frissitések attól még megy meg minden de akkor is az Xp szerintem minden tweakkel meg hasólnókkal csak olyan marad és ezek a themer alkalmazások nagyon sok ramot zabálnak ezért szeretnék 8.1-et nem várom azt hogy a böngésző 1 másodpercen belül bejöjjön se ilyesmi.Na de térjük a lényegre:nekem mindegy hogy Daemon Toolsal csinálom vagy pendriveról de 1 fontos dolog van van 1 programom ami ugyan azon a meghajtón van mint az XP ez a program arra szolgál hogy csatlakozzak a nethez (modemes net sim kártyával) és azt akarnám hogy ha mindent ujra kell telepitsek legalább ez az egy program maradjon meg.Vagy mindegyik , az lenne a legjobb meg lehetne ezt valahogy oldani?Mindent meg akarok tartani.Még valami, úgy múködnének a programok amit XP alatt telepitettem hogy:Az XP s program files tartalmát áthúzom a 8.1 esébe ha egyáltalán sikerül megcsinálni?Tudom ez így egyszerre sok de segitségre lenne szükségem elvégre ez a közösség azért van hogy segitsen egymásnak!

#Windows #program #install #Windows 8 #Windows 8.1 #pendrive.Daemon tools lite #megtartani a programokat
2015. jan. 29. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:

XP-ről Windows 8.1 -ra, csak TELJES, TISZTA telepítés lehetséges.

minden adatodra amire még szükséged van le KELL mentened a Rendszer-Partícióról. majd WIN-8 telepítőlemez be, és FORMÁZÁS után, indulhat a telepítés.

(csak a Windows 7-től lehetséges a sima, frissítéses telepítés, de azoknál is erősen javasolt a tiszta telepítés...

[link]


[link]

2015. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

FONTOS!

[link]

2015. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Sajnos azok a felhasználók, akik a Windows Vista, XP, vagy annál régebbi OS-el rendelkeznek szükséges a teljes formázás, így sajnos minden fájl és beállítás elvész."
2015. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

XP-re írt programok "áthúzva" nem fognak működni, WIN 8.1-en!

(sőt..., még újratelepítve sem!)

2015. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Láttam már youtubon aki adatvesztés nelkül felteszi csak nem tudom hogy működik e?Itt a link:

www.youtube.com/watch?v=xVhk2MLshcQ

2015. jan. 29. 17:39
 6/9 A kérdező kommentje:
És nem kell így nekem rontani , nem vagyok számitástechnikai analfabéta!
2015. jan. 29. 17:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet megcsinálni úgy mint a vidiben?
2015. jan. 29. 17:54
 8/9 anonim ***** válasza:

De, meg lehet csinálni úgy mint a vidiben. Viszont már nem is számoltam hogy hányszor ismétli el, hogy a 'Programokat újra kell telepíteni!'.

Mutatja is a Program Files mappát. Csak a windows által telepített cuccok vannak benne.

2015. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem max. csak Windows 7-et rakj a gépedre mert igaz hogy mindkettőnek ugyanaz a gépigénye, de azért több ram kéne egy kicsivel hogy elfusson akadozás nélkül a Windows 8 meg a procid se túl gyors szóval szerintem maradj XP-n, vagy max Windows 7.
2016. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!