Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne két különböző...

Hogyan lehetne két különböző feliratból egyet csinálni?

Figyelt kérdés
Az egyiknek az időzítése a jó, de nem szó szerinti szöveg, a másiknak a szövege teljesen pontos de rosszul van időzítve. Van erre valami program, ami megkönnyítené az összeszerkesztést, anélkül, hogy egyesével kelljen másolgatni?

2015. jan. 30. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb az időzítést helyre tenni subresync-kel?
2015. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Subtitle workshoppal 1 perc.
2015. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudta megnyitni a program azt, amelyiket újra kellene időzíteni, gondolom túl hosszú a szöveg, és hibásnak érzékelte, pedig a formátum jó. :( Azért köszi a segítséget!
2015. jan. 31. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam egy betölthetetlen felirattal (nekem is van ilyen), nálam megoldható ez is. Változtasd meg a kódolását, én ezután simán be tudtam tölteni. Megnyitod jegyzettömbbel, aztán fájl - mentés másként, itt a "kódolás" legördülő menüben kiválasztod az ansit (vagy ha most az a kódolás, akkor az unicodot), és elmented. Ha sikerült az időzítés, de nem jól jelennek meg a karakterek, akkor visszaállítod a kódolást az eredetire, és kész. Persze, mielőtt elkezded, azért csinálj egy biztonsági másolatot a feliratról!
2015. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!