Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti mennyit adnátok ki max egy...

Ti mennyit adnátok ki max egy gamer pc-ért?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 23:18
 1/7 anonim válasza:
attól függ, mire használod, mennyire kell neked, stb. olyan 100-200ezer körül
2015. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én max 300 000 Ft-ot
2015. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így túl tág kérdés - az elavuló hardver részből sosem venném meg a legdrágábbat, de házat, ventillátort, egeret, billentyűzetet, hangrendszert ma már 10-20 évre előre tud venni az ember, hát miért ne adjon ki rá kicsit többet? Monitoron sem spórolnék, ha lenne rá lehetőség, hát még ha a széket és asztalt is ide vesszük. Alaplapból 30-35E-nél drágábbat nem vennék, VGA-ból én a csúcskategóriát toál kizárnám, arra max 60-70-t adnék ki, proci meg RAM véleményesebb.
2015. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy játékos, emiatt e célra nem vennék PC-t.

Engem inkább a videószerkesztés érdekel (akár a 8K videóvágás is, gördülékenyen menjen) és házi média/seed szervernek is (non-stop üzemelés) tudjam használni.

Ez sem túl olcsó mulatság, főleg ha, kb. 6 évre tervezem az egészet (és nem csak a teljesítmény fontos, hanem az anyagminőség és a hűtés is).

2015. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenki annyit ad ki amennyit megtehet, vagy nem sajnál rá (mert megteheti).

Most baromi elszállt árak vannak sajnos, most egészen biztosan nem vennék gépet, de gyorsan ránéztem mi mennyi.

Nekem kereken 333.000Ft jött ki. Alaplap, proci, memória és vga SEMMI más. Mivel azokat úgy sem cserélem, mindig viszem az újba.

Bár egy monitor csere nem ártana, de most másra kell a pénz. :)

2015. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én az éven akarok venni új gépet. Szerintem ez függ attól is, h ki milyen távra tervezi a gépet. 150 környékén is lehet építeni, de az nem sokáig lesz használható (játék szempontjából). Egy 250-300 ezer között már lehet elég jó gépet összerakni, ami biztos h jó lesz pár évig.

Spórolás szempontjából érdemes a hardveraprón is szétnézni, lehet kapni elég jó árakon ÚJ cuccokat, garanciával, és kihozhatod a bolti ár 10%-a alatt is a géped. Aztán eldöntheted, h azt a 10%ot vagy megtartod, mert megspóroltad, vagy belerakod vmelyik komponensbe. Egyébként én 250 környékén akarok majd gépet. Ha sikerül eladni a mostanit egy 40-50 körül, akkor megy 300ig :) De többet nem adnék ki érte

2015. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem:), köszönöm szépen a válaszokat!:)
2015. jan. 30. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!