Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az én tabletemben egy 32gb-os...

Az én tabletemben egy 32gb-os sd tárhely van és véletlenül a tablet oldalán rányomtam és kijött aztán vissza raktam és az írta ki hogy 0, 00b a hely. Mit tudok vele csinálni hogy 32gb helyem legyen?

Figyelt kérdés
Kb 30 perce történt és hiába próbálom azt hogy sd kártya eltávolítása biztonságosan majd sd kártya csatolása.Semmi nem történik.
2015. jan. 31. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Újraindítás?
2015. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem sikerült.
2015. jan. 31. 16:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon olvastam hogy másoljuk a számitó gépre majd töröljük az sd kártyát aztán másoljuk le és rakjuk vissza.
2015. jan. 31. 16:50
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Hát igen, de ha csak nullát lát, mit lehetne másolni?

A baj az, hogy valószínűleg éppen használatban volt a kártya a kivételkor. Így sérülhetett a fájlrendszere, ami bizony adatvesztéssel jár. Kár volt bekapcsolt gépbe visszadugni, amíg a gép "azt hitte", hogy bent van a kártya...

Esetleg egy másik géppel meg lehetne próbálni, aztán ha az sem lát semmit, talán egy törölt fájl visszaállító programmal megnézetni (Recuva vagy hasonló).

Utána viszont mindenképpen újra kell formázni.

2015. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Adatok meg fájlok nem törlődtek.Én is erre gondoltam először csak nem voltam benne biztos.
2015. jan. 31. 18:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Megformáztam és ráraktam a kártya leolvasóra.Mostmár minden rendben.
2015. jan. 31. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!