Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Nvidia geforce gt 430 jó...

Az Nvidia geforce gt 430 jó erősebb játékokra?

Figyelt kérdés

Én csak játékra használnám néztem videókat rólla és minden jót láttam ez3rt is szeretnék ilyen kártyát venni.

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!



2015. febr. 2. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy abszolút nem játékos kártya, még régi, alacsony igényű játékokkal is csak alacsony beállítások mellett, szenvedve boldogul el. Ha játszani akarsz, akkor a vége legyen 50, vagy több.
2015. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt egy video a bf4-ről ezzel a kártyával [link]
2015. febr. 2. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:

FPS on medium settings without Fraps (best experience)- 17-23


Ez kb azt jelenti, hogy multiplayerben nem fogsz tudni érvényesülni. Nekem ennél egy fokkal gyengébb kártyám van, és nagyon sok játékot tudok vele játszani.. De! Ha már kártyát akarsz vásárolni, javaslom hogy ne menj egy GTX750 alá. Ha meg van pénzed, akkor pedig GTX 750 Ti alá.

2015. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár vehet egy használt HD7770 karit is. Nem eszik túl sokat, el lehet vele zötyögni és a GT430-nál klasszisokkal jobb (legalább 3x erősebb)...
2015. febr. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!