Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a számítógép kombináció...

Ez a számítógép kombináció működőképes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem sokat értek számítógép építéshez,de összenéztem pár dolgot. Az lenne a kérdésem, hogy ezek az alkatrészek kombinálhatóak-e.

Számítógépház: [link]

Táp: [link]

Alaplap: [link]

Processzor: [link]

Videókártya: [link]

RAM: [link]

Belső merevlemez: [link]

SSD: [link]


Ezzel így megvan az egész számítógép,és működőképes, vagy kell még hozzá valami?

Tanácsot is szívesen fogadok!



2015. febr. 3. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A processzor bele sem fog menni az alaplapba, mert 1150-es, az alaplapon pedig 1155-ös socket van. A táp borzalmas, inkább vegyél vagy egy 400-450 wattos minőségit vszeg olcsóbban, vagy drágábban egy normális 550-est. RAM legyen 2x2 Gb, ne 1x4. SSD szerintem pénzkidobás, mert játszani ezen nem nagyon fogsz tudni újabb játékokkal, amivel meg igen, abban az SSD sem fog hatalmas javulást hozni. A rendszer fog tőle baromi gyorsan indulni, mérd fel neked az a 2 perc megér-e egy tízest.
2015. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem jó, az alaplap 1155-ös foglalatú procikat fogad, de a proci 1150-es, amit linkeltél. A 80GB hdd-t hülyeségnek tartom, valamint az ssd se épp a legjobb, e kettő árából inkább vegyél egy 120GB-os Kingston SSDnow SSD-t, a pénzből kijön és az jobb is, mint a kingfast. ha nagyobb hely kell, akkor meg vegyél egy normális hdd-t és később majd teszel be ssd-t is...
2015. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ehhez a konfighoz elég egy beépített tápos ház is 400W-os táppal, amiből sokfélét kapsz 7 ezer körül és inkább a procira költs
2015. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én beépített tápos házat semmiképpen nem vennék, hiába gyenge a konfig, a túlfeszvédelem meg a minőségi belső azért legyen ott. De ez csak személyes vélemény, van aki codegen 450-et használ 8 éve és nem égett le neki.
2015. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utóbbi években 20 gépet biztos összepakoltam már a legolcsóbb házakkal, codegen, gaba, lc-power... és nem volt jellemző a tápgond, főleg hogy leégne :) Nyilván szerencse kérdése is, de már fürödtem be drága alkatrészekkel, hogy garancia lejárta után 1-2 héttel ment tönkre. Úgy látom a kérdező minél olcsóbb gépet szeretne, én inkább a drágább táp többlet árát a prociba tenném, de az ő döntése...
2015. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 magos konfigot valószínűleg el vinne egy codegen táp csak garancia nincs rá hogy mikor megy tönkre . azért ne ajánljuk a gagyi tápokat főleg ne új gépbe mert sokk ember volt itt akinek nem adta le megfelelően a teljesítményt fagyot a gép -újra indult stb. egy fsp 350 sem a világ vége árban még is ezerszer jobb mint egy 700w-os lc power meg társai csoda!
2015. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon köszönöm az összes választ, és tanácsot! Sokat segítettetek! :)
2015. febr. 3. 21:14
 8/8 A kérdező kommentje:

És ha ezek vannak benne:

Táp: [link]

Processzor: [link]

RAM: [link]

2015. febr. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!