Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Dell Laptop windows 8...

Van egy Dell Laptop windows 8 rendszer van rajta. Pendriveról sikerült be bootoltatnom, de telepítés előtt mindig kék halált kapok. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Elvileg biost kellene frissíteni , de azt nem szeretném.


Ezt : A problem has been detected and windows has been shut down to perent damage to your computer. If this is the first time you're see this stop erre screen, restart your computer. If this screen aapears again, follow these steps: The BIOS in this system is not fully ACPI complaint. PLease contact your system rendor for on updated BIOS.



2015. febr. 3. 18:26
 1/1 donfetibo ***** válasza:
Mondom akkor, ugyanez a hiba jelentés volt már nekem is a kékhalál telepítés közben az is volt, nekem akkor az segített, hogy be biosba és klikk, Load default Bios, vagy komplett resetet adtam neki, csak azt állítottam be, hogy honnan bootoljon semmi mást, mindent az alapon hagytam!!! És persze HDD fortmáztam a telepítés előtt 1 másik gépen !!!
2015. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!