Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 10 év múlva, hogyan fog...

10 év múlva, hogyan fog kinézni a világ számitástechnikai szemszgből?

Figyelt kérdés
milyen kütyük lesznek és a gépek hardveresen és szoftveresen hogyan fognak kinézni?
2015. febr. 3. 22:32
1 2
 11/15 anonim válasza:
2015. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy milyen lesz az élet 500 év múlva. A számítástechnikában nagy idő ez a 10 év, de szerintem akkor még mindig emberek fogják írni a legtöbb kódot. Jön majd egy új paradigma, ami népszerűvé válik, divat lesz, aztán visszaszorul a helyére.

Egyesítik a mobiltelefont és a laptopot, lesz majd hordozható több processzoros kisgép, ami mindent tud, amit elődei.

2015. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én teljesen elképzelhetetlennek tartom, hogy minden a felhőbe kerüljön, akár 10, akár 100 év múlva, egyszerűen biztonsági okokból. Átlagfelhasználóknál igen, de munka szinten esélytelen(átlagfelhasználók viszont már most is tarthatják a cuccaikat a neten, a sávszélesség bőven elég a kényelmes hozzáféréshez). Azt sem értem, hogy miért mondják sokan, hogy az okos ez, okos az átveszi a pc szerepét, én inkább azt látom, hogy pc t csinálnak ezekből az eszközökből(~a telefonból lesz pc, nem fordítva). Az egyszerű kezelhetőséget sem érzem igazán hátránynak, ha egy gyerek is tud egy bonyolult eszközt kezelni, az csak jó, és a legtöbb embernek krvára nem kell tudnia, hogy hogyan működik a számítógép(egy új autót is sokkal egyszerűbb kezelni, mint 30-50 éve volt, mégsem tűntek el a hozzáértők).

Valószínűleg minden gyorsabb, egyszerűbb, hozzáférhetőbb lesz, de ordas nagy áttörést nem várok. Az mondjuk nem lenne rossz, ha az egész háromszöges megjelenítést úgy ahogy van kukáznánk, és voxelek kerülnének a helyére.

2015. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
mi az a háromszöges megjelenítés?
2015. febr. 4. 17:05
 15/15 anonim ***** válasza:

"az egész háromszöges megjelenítést úgy ahogy van kukáznánk, és voxelek kerülnének a helyére"


Ez komoly volt, vagy..?

2015. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!