Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Path of Exile-ban lesz nadrágj...

Lerquiy kérdése:

Path of Exile-ban lesz nadrágja a templar-nak és a Marauder-nek?

Figyelt kérdés
Akarok még egy harcost Duelist-en kívül de a két másik lehetőség a Templar és a Marauder és nekik ugye nincs nadrágjuk (nekem a kinézet elég sokat ad a játékélményhez) ami elég érdekesen néz ki ha nehézpáncélban vannak... valami patch nem lesz amin kevesebb bőrt lehet látni a férfi karaktereken? A legjobb egy külön armor slot lenne de gondolom ez nem valószínű. Én beérném egy másik textúrával is. Aki otthonosabbak mozog a fórumokon örülnék ha fel tudna világosítani a témával kapcsolatban.

#néger #bámulás #öregség #akarok #marauder #lábpáncél #combokat #játékidőm #rosszból
2015. febr. 5. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézegetni híreket,kétlem hogy lenne ilyesmi a közeljövőben
2015. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kár...akkor marad a Duelist (csak annak meg a kommentjeit nem csípem)
2015. febr. 6. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!